0 Flares Twitter 0 Facebook 0 Filament.io 0 Flares ×

Szukasz pomysłu na prezent? Przyjdź na bezpłatne targi Gift Show Poland

W dniach 19-21 maja br. rusza druga edycja targów Gift Show Poland – jednego z największych wydarzeń branży upominkowej w Polsce. Impreza odbędzie się w warszawskim Centrum Targowo-Kongresowym MT Polska ul. Marsa 56c. Podczas targów, na stoiskach polskich i zagranicznych wystawców, zostaną zaprezentowane propozycje upominków na różne okazje, a osoby, które wezmą udział w wydarzeniu, będą mogły uczestniczyć w bezpłatnych konferencjach i warsztatach kreatywnych.

Oferta targów obejmuje propozycje upominków na takie okazje, jak: urodziny, imieniny, śluby, święta czy parapetówki. Na stoiskach będzie można znaleźć m.in. artykuły kreatywne i hobbystyczne, słodycze, designerskie akcesoria dla młodzieży: biżuterię, zegarki, małą elektronikę, a także materiały poligraficzne i reklamowe. To jednak nie wszystko – podczas targów zostaną zaprezentowane również propozycje artykułów dekoracyjnych oraz dodatków do domu, biura, ogrodu i wiele innych.

Osoby, które odwiedzą targi Gift Show Poland będą mogły wziąć udział w konkursie Best Gift Design,  polegającym na stworzeniu najbardziej oryginalnego upominku handmade. Nagrody, o łącznej wartości 10 000 zł, przewidziane są w dwóch kategoriach: Najlepszy projekt produktu upominkowego oraz Najlepszy projekt opakowania na prezent. Ponadto, organizatorzy wydarzenia przygotowali bogaty program konferencji i warsztatów, podczas których zostaną poruszone m.in. tematy bezpiecznego przedszkola, kreatywnych produktów wykorzystywanych w edukacji najmłodszych, trendów dekoracyjnych 2016. W programie zostały przewidziane również warsztaty kreatywne tworzenia biżuterii z filcu oraz lizaków artystycznych.

Wstęp na targi jest bezpłatny, a osoby, które dokonają rejestracji online otrzymają od organizatorów wydarzenia upominek. Więcej informacji znajduje się na stronie www.giftshow.pl.

Termin: 19-21 maja
Miejsce: ul. Marsa 56/62gift_show_poland_original

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *